Antalya’nın bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli teknik personelimizle yılların verdiği tecrübe ile özenle yapılmaktadır. Var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı gibi işlemlerin yapılması ile ilgili her konuda yanınızdayız.

Mevcut bitkilerinin periyodik olarak sulanması, yılda 2 sefer mevsimsel çiçeklendirilmesi, çiçeklerin çalınması durumunda, çiçeklerin erimesi nedeni ile eksilen çiçeklerin tamamlanması, mevsimsel budamasının yapılması, gübrelenmesi, mezarın çevresindeki ve üzerindeki kurumuş, zararlı otlarının temizlenmesi, suluğunun doldurulması, taş yüzeyin de oluşan yosunlaşma, çam reçinesi, kuş pisliği ve çamur gibi lekelerin gerekli kimyasallarla temizlenmesi, kabir baş taşının silinen veya eskiyen yazılarının rötuşlanması, kabrin yağmur veya çökmelerden dolayı eksilen toprağının tamamlanması, toprağının taranıp havalandırılması, zamanla sertleşen, çiçek ve bitkiler için verimsizleşen toprağı taşsız, temiz toprakla değiştirilmesi, bitkisel toprak ilave edilmesi, istediğiniz bitkilerin dikilmesi gibi kabrin bakımı işlemleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Mehmet Kaya Kabir Bakımı Peyzaj olarak yakınlarının mezarlarıyla ilgilenemeyen dostlarımızın yükünü hafifletmek için bu görevi üstlendik. Antalya’da iş yoğunluğundan dolayı kabirlerini ziyaret edemeyenlerin ayrıca Antalya ve Türkiye dışında yaşayıp, mezarına bakamayan vatandaşlarında bu hizmetten yararlanacağını belirtmek isteriz. Kabrin, bakım öncesi hali ve bakım sonrası hali fotoğraflandırılarak, size Whatsapp   ile periyodik olarak gönderilir.